O świecach

Świece sojowe ZOYEKO

Świece sojowe ZOYEKO są tworzone z pasją i ogromnym zaangażowaniem. Chcemy otulić
Twój dom pięknym zapachem, umilać każdą chwilę oraz uwolnić Twoje negatywne myśli.

Przy tym wszystkim chcemy być eko… w końcu zoyEKO. Już od samego początku naszym
celem było tworzyć produkty bezpieczne dla środowiska, dla NAS.

Staramy się jak najbardziej dbać o naszą kochaną planetę. Nasze produkty są
biodegradowalne, wegańskie oraz nietestowane na zwierzętach.

Produkty, których używamy do produkcji świec to:

Wosk sojowy

świece wykonane są z naturalnego, wegańskiego i ekologicznego wosku sojowego. Stapianie tego wosku nie szkodzi Tobie ani środowisku. Wosk sojowy pochodzi ze źródeł odnawialnych. Co więcej świece sojowe palą się dwa razy dłużej od parafinowych, nie produkując przy tym trujących substancji. Dodatkowymi zaletami są też niska temperatura topnienia wosku (nie spowoduje oparzeń) oraz łatwo sprać jego pozostałości.

Szklane pojemniki

Są odporne na działanie wyższych temperatur. Oprócz tego są eco- friendly. Mimo, że szkło nie ulega szybkiej biodegradacji, to potrafi przetrwać tysiące lat. Oznacza to, że taki słoiczek może mieć drugie, trzecie a nawet piętnaste życie. Szkło poddaje się też ponownej obróbce.

Olejki zapachowe

Olejki używane do produkcji świec są zgodne ze standardami IFRA. Są również wegańskie i co najważniejsze- nietestowane na zwierzętach. Każdy zapach przeniesie Cię w Twój wymarzony i magiczny świat.

Drewniane knoty

Wybór knotów był dla nas prosty. Są eko! Wiele firm stosuje knoty z dodatkiem ołowiu dla lepszego palenia i intensywniejszego zapachu. Paląc knot drewniany w świecach ZOYEKO macie pewność, że nie macie w nich chemicznych domieszek oraz rakotwórczych pierwiastków szkodzących naszemu zdrowiu.

Biodegradowalny foliopak

Paczki wysyłane są w biodegradowalnym foliopaku, aby nawet w ostatnim kroku przygotowania Waszych świec, było ekologicznie z myślą o naszej Planecie.

Naturalny sznurek

Nasze świece oraz pudełka są owijane naturalnym sznurkiem bawełnianym.

Możemy Wam obiecać, że idea bycia eko ZOYEKO z czasem i rozwojem firmy się nie zmieni!